Śrubka do wtyczek mikrofonowych CB komplet 2 szt.

Śrubka do wtyczek mikrofonowych CB komplet 2 szt.
 • Śrubki mocowania kabla z odgiętką we wtyczce mikrofonowej CB.  Przedmiotem sprzedaży jest komplet 2 szt. czyli licytując 1 komplet za 0,4 zł dostajesz 2 szt. takich śrubek.  Pasują do wtyczek 4 i 6 pin.  Jeżeli zgubiłeś śrubkę od zamocowania kabla to pozostawało do tej pory tylko kupienie nowej wtyczki za ok 5 zł - taką cenę udało mi się teraz znaleźć na allegro, widywałem też zmyślnie powiązane sznurkiem :), teraz masz już wyjście - oferuję takie śrubki.  A do tego jeszcze jeżeli ktoś miał problemy z założeniem grubszej odgiętki na kabel a wiadomo jakie są oryginalne (pękają i szybko twardnieją) to na pewno przydadzą się takie śrubki które są dłuższe od oryginalnych co ułatwia złapanie kabla i grubszej - lepszej odgiętki (widać na zdjęciach jaki mają zakres grubości).  W ofercie są śrubki oznaczone czarną elipsą na zdjęciu, te mniejsze są oryginalne.

  Jak widać na zdjęciach śrubki pasują, wkręcają się do końca i widać też różnicę między oryginalną - te z aukcji po wkręceniu wystają.

  Można je po wkręceniu obciąć albo zostawić bo w tym miejscu raczej zbyt duża długość nie powinna przeszkadzać, ale zalety łatwości montażu wtyczki na pewno docenią fachowcy, którzy dużo przy wtyczkach pracują.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

0,40  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0.001 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty